Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)

-

Kategoriler

YASTIK

Limit:
6 sonuçtan 1 ile 6 arası görüntüleniyor.

Yastık

Birçoğumuzun en iyi arkadaşı olan yastık farklı anlam yüklenebilen eşyalardan biridir. Öyle ki bazen başımızı güvenle koyduğumuz tek şeydir.

Evet yastık denildiğinde biraz mahmurluk çökmüş olabilir. Wiccu Gift sayfalarında orijinal fikirlerle tasarlanmış çok sayıda hediyelik eşya göreceksiniz. Tüm ürünler kategorisinden bütün ürünleri topluca görebilir veya hobi-oyun-puzzle grubu, 3D baskı çeşitleri, dekorasyon bölümü veya geek koleksiyonu olarak da ana kategorilerden arama yapabilirsiniz. Dekorasyon grubu altında yer alan yastıklar bölümüne gelince lütfen biraz durun!

İkonik Köşe Yastıkları

Küçük kare yastık biçiminde tasarlanmış olan çeşitlerin üzerinde o kadar renkli bir dünya var ki. Gryffindor motifli bir yastığınız oldu mu hiç hayatınızda? Hogwarts büyücülük okulunun bu seçkin bölümünün öğrencisi gibi hissedebilirsiniz kendinizi. Harry Potter da kalbi tertemiz bir Gryffindor öğrencisiydi.

Veya nane yeşili üzerine pembeli, göz kırpan bir soğuk kahve kupasının olduğu küçük yastığınız ile tamamen kendinize özel bir köşe kurun. Muhakkak evdeki koltuklara uyacak resmi yastıklar olacak etrafta diye bir kural yok. 

Yumuş Yumuş Hediye Arayanlara

Küçük yastıklar çok sevimli ve çok kullanışlı hediyeliklerdir. Öğleden sonrasının o tadına doyulmaz şekerlemeleri onun üzerinde yapılır. Akşam eve gelir, kanepenize uzanırsınız, eliniz yastığı arar. Rengârenk yastıklar bir anda odalara canlılık katar. Yatağınızın üzerini bile şimdi hayatta mükemmel olmanın yöntemini anlatan “perfection” temalı bir yastık süsleyebilir. Bu arada yastığın üzerinde açıklanan mükemmelliyet internet bağlantısı, yemek ve yatak ile sağlanıyor, öyle paraya pula, mevkiye, güzelliğe falan bağlı değil, kesinlikle katılıyoruz. Dünyada bu üçlüden daha büyük bir rahatlık olabilir mi? Bu felsefeyi bir yastığın üzerinde dünyaya ilan etmek ise herkesi gülümsetebilir.

Wiccu Gift’in küçük yastıkları bu çeşit süslemeler ve motiflerle doludur. Siz kendinizi yansıtan bir yastık bulduğunuzda hemen sepetinize atın, kanepenizdeki şekelerlemeler için bahanenizi yaratın!

Çok şık seçenekler bulacağınız yastıklarımız, yaşamınızı renklendirecektir. Fiyatları da her bütçeye uyacak şekilde düzenlenmiştir. Sevdiğiniz bütün arkadaşlar için çok uygun doğum günü armağanı olabilir. 50 lira ve üzeri siparişlere kargo ücretinin ödenmediğini hatırlatmak isteriz.