Hakkımızda

Geek Alışverişçilerinin Yeni Adresi

Hediyelik eşya alışverişlerini artık oturduğumuz yerden, zevkle, dolaşıp yorulmadan, ayaklarımıza kara sular inmeden, paket taşımadan yapabiliyoruz. Hele hediyelik eşyaları bize gösteren site rengârenkse, eğlence doluysa, uygun fiyatlıysa ve çeşitli alışveriş kolaylıklarını da sağlıyorsa daha mutlu oluyoruz. Hem eğleniyoruz hem istediklerimizi bir tık ile alıyoruz.

Hayatımızın merkezi haline gelen internet bize online alışveriş kolaylığını ilk andan beri sunuyor. E-ticaret dediğimiz alan her yıl katlanarak büyüyor. Artık biz çarşıya gitmiyoruz, çarşı bize geliyor. Hem de hiçbir dükkana sığmayacak kadar çok çeşit online alışverişlerde önümüze seriliyor.

Hediyelik eşya alışverişlerinizin yeni adresi olan Wiccu Gift farklı ya da geek alışveriş yapmak isteyenler hizmet vermeye başladı. Keyifli hediyelik eşya alışverişlerinizi şimdi istediğiniz zaman, günün her saatinde, 7/24 wiccu.net sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Kullanımı son derece kolay olan siteye girdiğinizde adeta bir hediyelik eşya gezegenine gelmiş olacaksınız.

Nedir Bu Geek?

Hepsini bir okuyuşta anlıyoruz ama bu “geek” üzerinde biraz daha durmak isteriz. İlginç bir kavramdır geek. Bir konuya, bir olaya, bir cihaza aşırı bağlanma durumudur. O konuyu hayatın her alanına yaymaktır. Örneğin film seyretmeyi çok sever, onun üzerinde konuşup durursunuz, eviniz posterlerle kaplıdır, yıllanmış filmleri bile en ince ayrıntısına kadar bilirsiniz. O zaman siz “film geek” kişisisinizdir.

Saplantı seviyesine çıkmadığı sürece geek durumu masumdur ve eğlencelidir. Zeka ve bilgi birikimine işaret eder.

Wiccu Gift sayfalarında geek meraklılarının çok seveceği hediyelik eşya çeşitlerini de bulacaksınız. Marvel ve DC karakterlerinin, Star Wars filmlerinin, Game of Thrones dizisinin ve Harry Potter hayranlarının çok seveceği bu özel hediyelik eşyalar söz konusu dizilere ve kahramanlara aşırı hayranlık duyan arkadaşlarınızı çok sevindirecek.

Wiccu Gift ve Geek

Hobi-oyun-puzzle, 3D baskı, dekorasyon ve geek koleksiyonu sitemizin ana kategorilerini oluşturmaktadır. Ayrıca bütün çeşitleri topluca “tüm ürünler” başlığı altında görebilirsiniz. Hediyelik eşya olarak düşüneceğiniz çok sayıda materyali bu sayfalarda istediğiniz gibi inceleyebilir, hemen sipariş verebilirsiniz. Yeni üyelere şu anda yüzde 15’lik bir hoş geldin indirimi de yapılmaktadır.

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Güvenlik Kodu
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı