Sonuçları Filtrele

Emoji

  • Aşık 1
  • Gülen 1

Fiyat (TL)

-

Kategoriler

SABUNLUK

Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Sabunluk

Hijyenin temel basamağı olan el yıkama işlemini daha hızlı ve temiz hale getiren sıvı sabunlu çeşitleri, birçok kişinin özenle seçtiği ürünler arasındadır.

Ev, işyeri ve okullarda standart modellerini gördüğümüz  sabunluk çeşitleri, el hijyeninin sağlanması için temel malzemelerden biridir. Herkesin elinin değdiği bir sabun yerine daha ekonomik ve hijyenik olan sıvı sabunların tercih edilmesi, kalabalık ortamlarda gereken hijyeni sağlıyor. Özellikle çocukların ellerini yıkaması için önemli olan sabun kullanımı, sıvı sabunlarla çok daha kolay hale geliyor. Peki ya eviniz? Banyonuzu o sıkıcı ve klasik sabunluklarla daha soğuk bir hale getirmeye devam mı edeceksiniz? Bizce bunu yapmayın! Çünkü sabunluklarınız ruhunuzu yansıtabilir. En güzel alternatifleri bulacağınız Wiccu ile en şık sabunluklar sizin olacak! Emoji temalı sabunluklarımız her yerde pozitif enerjiyi kendinize çekmenizi sağlayacak.

Arap Sabunundan Günümüze…

Kokusu pek sevilmeyen Arap sabunu, tarihte bilinen ilk sıvı sabundu. Bunun üzerine bir fikir yürütmeye karar veren üreticiler, bu kötü kokulu şeyin daha iyi olması için denemelere girişti. Böylece günümüzdeki mis kokulu, zeytinyağlı, aloe veralı sabunlar ortaya çıktı. Ellerinizi temizlerken güzel kokmalarını da sağlayan sıvı sabunlarınızın kolayca yerleştirileceği sabunluk çeşitleri, sevdikleriniz için iyi bir hediye alternatifi olabilir. Farklı çeşitleri bulunan ürünleri satın almak için sitemizden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Bazıları İçin Sabunluk

Tabi sabunluk herkes için aynı kullanım özelliğini sağlamıyor. Sabunluğun içine şampuan ya da saç bakım ürünleri ekleyenler de var! Her nasıl kullanıyorsanız kullanın bu ürünler de sevimli olmayı hak ediyor. Sade, renksiz ve monoton bir banyo yerine mottonuza uygun dekoratif ürünlerle dolu bir banyoyu kim istemez ki? Aşık ya da gülen bir sabunluk çeşidiyle banyolarınızı renklendirebilirsiniz.

Dekorasyonunuza Uygun Porselen Sabunluklar

Asırlardır Avrupa’da üretilen sabunların sıvı sabun haline gelmesiyle banyo dekorasyonunda da farklılıklar ortaya çıkmaya başladı. Son derece şık ve etkileyici görünen sabunluklar, güzel kokulu bu temizlik ürününü daha şık bir sunumla kullanma fırsatı yaratmıştır. Dekorasyonda olduğu kadar işlevsel anlamda da önemli olan sabunluk kullanımı için Emojili sabunluk çeşidimiz sizi teşvik edecektir. Çocuklar bu sabunluk sayesinde ellerini yıkamayı unutmayacaklar!