Sonuçları Filtrele

Star Wars Karakterler

  • Darth Vader 2
  • R2D2 1
  • Stormtrooper 2
  • Yoda 1

Fiyat (TL)

-

Kategoriler

STAR WARS

Limit:
19 sonuçtan 1 ile 19 arası görüntüleniyor.

Star Wars

May the force be with you – Güç seninle olsun efsanesi sürüyor. Star Wars – Yıldız Savaşları serisinin slogan haline gelen bu ünlü cümlesini söylemeyen var mıdır acaba?

1980’li yılların ünlü filmi Star Wars bugün hala izleniyor, hala hayranları var. O ünlü ışın kılıçlarını hepimiz tanıyoruz. ABD’de büyüyen çocuklar arasında yapılan bir ankette dünyanın en kötü kişisi olarak Darth Vader’in bilindiği açıklanmıştı.

Usta Yoda’yı da bilge büyüğümüz olarak hatırlıyoruz. Yaşamımıza bu kadar dahil olan ve etki eden bir macera elbette çeşitli izlerle kalıcığını sürdürür.

Böyle spesifik bir konuya çok bağlananlar günümüzde Geek kültürünü yarattılar. Gündelik hayatlarının her dakikasını sevdikleri süper kahramanlar gibi yaşamak isteyenler bu gruba dahil oluyorlar. Star Wars hayranlarını da az miktarda onlara dahil edebiliriz. Yıldız Savaşları’nın esas konusu aslında süper güçlü kişilere dayanmıyordu. Star Wars iyilik ile kötülüğün, karanlık ile aydınlığın savaşıydı.

Güç Seninle Olsun

Şimdi onu hatırlatan bütün hediyelikleri bu konudaki tek adres olan Wiccu’da bulabilirsiniz. Efsane, Wiccu Gift ile birlikte sürüyor. Usta Yoda, Chewbakka, Anakin olarak tanıdığımız sevimli çocuğun sonradan dönüştüğü karanlık lord Darth Vader hala size eşlik edebilir.

3D oyuncaklar ve boyalar, robotların en sevimlisi BB8 ve C-3PO kupaları, legolar, kar küreleri, logolu tabak kase ve kupa setleri, anahtarlıklar (ki bunların arasında Darth Vader’in ünlü maskesini taşıyan metal çeşit özellikle dikkat çekiyor) ve Star Wars logolu müzik kutusu Wiccu Gift özel Star Wars kategorisi içinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Stormtrooper anahtarlıkları ise “durun bakalım karanlık güçleri de hesaba katmak gerek” diyenler için öğütlüyoruz.

Felsefe Yaparken Eğlenceli Olabilirsiniz

Sonunda onlar robottular, ne denirse onu yaptılar. Ama siz bir insansınız ve hala değiştirme gücünüz var! Bir çocuğa iyiliği anlatmak için hayal gücünden yararlanın ve onu gerçekten usta Yoda ile tanıştırın. Getirilmesi gerek güce denge diye konuşan usta Yoda da sizinle olsun. Hatta ona bir figür hediye edin ve sabrın sonunda ortaya çıkacak eseri birlikte izleyin!