Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)

-

Kategoriler

SHOT OYUNLARI

Limit:
4 sonuçtan 1 ile 4 arası görüntüleniyor.

Shot Oyunları

Shot oyunları denince aklınıza tekilanın gelmesi çok normal. Çünkü bu oyun sizi ciddi ciddi shotlatıyor.

Shot oyunları kendine ve midesine güvenenler için biçilmiş kaftan oldu. Evlerde, arkadaş ortamlarında oynanan oyun çeşitleri günümüzde epey çoğaldı, ayrıca shot denilen tek içimlik hafif alkollü içkiler de işin içine girince ortalık daha da hareketlendi. Çünkü oyunda kaybederseniz shot bardaklarını tepenize dikmek zorundasınız. Sıkı durun, kaybetmeyin! Sarhoş olup hoşlandığınız kişiye ani bir açılım sergileyebilirsiniz!

Oyun Hediye Edin

Hediyelik eşya sektöründe doğal olarak oyunlar geniş yer tutar. Sevdiğiniz arkadaşlarla birlikte olmak, vakit geçirmek için oynanan basket shot oyunu, dart shot oyunu, drinko shot oyunu, drunken tower shot oyunu ve hammer shot oyunları gibi çeşitler şimdi hediye almanın tek adresi olan Wiccu Gift sitesinde sizi bekliyor.

Hepsi aynı zamanda samimi arkadaşlıklara uyan hediyelik eşyalardır. Örneğin mini bir çekiç ile oyun platformuna vurma ve ibre nereye çıkarsa oradaki kuralı uygulamaya dayanan Hammer Shot oyunu sizi sürprizlerle karşılaştırabilir. Gücünüzü göstermek için fazla vurursanız oyunun kurallarına göre takla atmak zorunda kalabilirsiniz. Elinizde shot bardağı da var, eğlenceli bir hafta sonu sizi bekliyor işte! Her yaştan insan bu oyunlarla gerçek bir eğlence yaşayabilir.

Neşeli Zamanlar Geçirin

Sitemizin oyunlar kategorisi içinde görebileceğiniz shot oyunları neşeli zamanlar geçirmenin yolunu açıyor. Basketbol meraklıların hemen dikkat edeceği basket shot oyunu ise platformda duran topu potaya atma esasına dayanmaktadır. Bir adet oyun seti ve 6 adet cam shot bardağı ile birlikte size yollanacaktır.

Siz yaşıtınız komşularınızla shot oyunlarını oynarken çocuklar da aynı kategorinin alt grubu olan oyuncaklar bölümünden alınmış lego setleri, pelüş oyuncaklar ya da süper kahramanlara ait oyuncaklar ile oynayıp güzel vakit geçirebilirler. Wiccu Gift oyun setleri ile can sıkıntısına meydan okuyoruz, eğlenceli oyun geceleri sizi bekliyor.

Yeni oyun olan dart shot da çokça tercih edilmektedir. Bu arada bütün shot oyunlarının esas amacının birilerini sarhoş etmek olduğunu unutmayın. İşin eğlencesi budur. Size bol şanslar.