Sonuçları Filtrele

Çerçeve

  • Aile 1
  • Aynalı 1
  • Aşk 1

Fiyat (TL)

-

Kategoriler

SANAT

Limit:
7 sonuçtan 1 ile 7 arası görüntüleniyor.

Sanat

Asırlardır dini ve sosyal yapıdan etkilenen sanat, günümüzde her insanı bir şekilde ilgilendirmektedir. Duvarında bir tablo olmayan mekana rastlamak çok nadirdir.

İç mekanların daha sıcak ve canlı görünmesini sağlayan sanat eserleri, orijinal ya da taklit olan binlerce biçimde yaşamımıza dahil olmuştur. En eski ve bilindik sanat olan resim sanatının ortaya çıkması, antik dönemlere kadar uzanabilmektedir.

Gördüğünü diğerlerine resmederek anlatmak isteyen insanoğlu, asırlardır bir şekilde bunu başarmıştır. Roma döneminden kalan Pasiteles’in Mirabilia isimli yapıtı ya da dini büyüklerin ikonografik dünyalarını resmeden çalışmalar sanat toplayıcıları ve sanatçıları ortaya çıkarmıştır. Asırlardır sanatçılar ve sanat koruyucu olan seçkinler binlerce sanat eserini günümüze kazandırmıştır. İnsanlar da sanattan anlam çıkarmaya eğilim gösterir hale gelmiştir.

Günümüzde nadir bir kesime hitap eden sanat eseri toplayıcıları dışında, sıradan halk da bu tür eserlere ihtiyaç duymaktadır. Mekanları güzelleştirmek, ruh katmak için tercih edilen resim tabloları iç mimaride de yerini sağlamlaştırmıştır.

İç Dekorasyonda Resim

İç mekan tasarımlarında duvarlar çok şey ifade eder. Bazen resmiyet, bazen sakinlik bazen de huzur gereken durumlar çeşitli resim tablolarıyla desteklenebilir. Kaliteli ve etkileyici görünen bir mekan yaratmak isteyenler yağlı boya tablolar kullanarak mekanlardaki enerjinin açığa çıkmasını sağlar. Böylece hem duvarlar dile gelir hem de evin içindeki enerji harekete geçer.

Dijital baskı teknikleri çıktıktan sonra daha az tercih edilir olan yağlı boya tablolar asırlardır değerli olarak görülmüştür. Basit bir figürden kübik çalışmalara kadar bambaşka ruh hallerini betimleyen sanat eserleri, mekana dokuları ve kokularıyla etki bırakır. Ucuz bir dijital baskı uzaktan iyi görünse de, sanat eserinin değerini tam olarak çıkarmayacaktır. El emeği, duygular ve yeteneğin birleştiği yağlı boya resimler mekanınızdaki yerini bulduğunda enerjinizin değiştiğini fark edeceksiniz.

Kaliteli Yağlı Boya Resimler

Hayatın yorgunluğunu biraz olsun göz önünden kaldırmak istediğinizde değişik ruh halleriyle tasarlanmış olan tabloları seyretmek size iyi gelecektir. Düşler aleminin derinlikleri zihninizi dinlendirmek için iyi bir kaçış noktası olacaktır.

Her biri emekle boyanmış olan tuvallerdeki mesajlar size uyuyorsa, Wiccu yağlı boya resim çeşitlerini satın alarak mekanınıza can verebilirsiniz.