Sonuçları Filtrele

PUBG Silah

  • AWM 1
  • Kar98k 1
  • SCAR-L Sarı Kırmızı 1
  • SKS Bronze 1
  • VECTOR Sarı Kırmızı 1

Fiyat (TL)

-

Kategoriler

PUBG

Limit:
6 sonuçtan 1 ile 6 arası görüntüleniyor.

PUBG

Player Unkown’s Battle Grounds kelimelerinin kısaltılmışı olan PUBG, son yılların en dikkat çekici oyunlarından biri haline geldi.

Teknolojinin sosyalleşme boyutunu değiştiren online oyunlardan olan PUBG, 100 kişinin tek bir harita üzerinden birbirlerini yok etmeye çalıştığı en kapsamlı oyunlardan biri olarak biliniyor. Brandan Greene’in bu oyunu tasarlarken Japon yapımı Battle Royale’den esindiğini ifade etmesi, tasarımcılara da ilham verdi. Çeşitli objeler, kıyafetler ve hediyelik eşyalarda PUBG temaları öne çıktı. Özellikle yurt dışında çok sayıda sipariş alan bu ürünler Wiccu aracılığıyla size de ulaşabiliyor.

Oyun tutkunlarının sanal dünyadan çıktıklarında da enerjiyi hissedebilmelerini sağlayan aksiyon figürleri ve anahtarlıklar, son derece eğlencelidir. Rapunzel’in tavası kadar etkileyici olan PUBG tava anahtarlık size bir tavayla neler yapabileceğiniz konusunda ilham verebilir. Tarafınızı belli etmek için kendinizi koruma altına almak istediğinizde kafanızı sağlama almanız gerekebilir. Her durumda kaskınızı yanınıza alarak tartışmaların altında ezilmemeyi garanti etmek için PUBG kask anahtarlık en iyi yardımcınız olacaktır.

Her Şeye Rağmen Ayakta Kalmak İsteyenlere

Her oyunun bir teması var ve PUBG tutkunları için bu motto haline gelmiş durumda. Her şeye rağmen hayatta kalmak ve bunu yaparken de zekayı kullanabilmek üzerine kurulu bu oyunla yaşama şansınızı arttırmak için birçok şey yapıyorsunuz. Böylece bambaşka bir dünyanın içine dahil olarak hayatınıza farklı bir açıdan bakabilirsiniz.

Mottonuz normal hayatta da hayatta kalabilmekse, bunu daima hatırlamanızı sağlayacak PUBG anahtarlık ve hediyelik ürünler kullanabilirsiniz. Sevdiklerinize de bu ürünlerden hediye edebilirsiniz. Mobil oyuncular için oyun denetleme aparatları, anahtarlıklar, minik silahlar ve figürlerle adrenalini oyunun dışında da hissedebilirsiniz.

Zırhlarınız Elinizin Altında Olsun

Yaşam savaşı temasıyla işleyen bir oyun olduğu için her zaman güçlü hissetmenizi sağlayacak zırhlı çanta ve silahlarınız, iş ve okul hayatınızda size ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi verecektir. Herkesin uğurlu bir nesnesi vardır. Olumlu ve olumsuz enerjileri bu nesneye yükleyerek kendini daha iyi hissetme şansına ulaşabilmektedir. Basit bir hediye gibi görünen PUBG anahtarlık ilgi alanı bu oyun olan kişilere çok şey ifade edebilir. Farklı bir enerji almak istediğinizde yararlanabileceğiniz bu ürünlere online alışveriş kolaylığıyla ulaşabilirsiniz.