Sonuçları Filtrele

Mutfak Önlüğü

  • One Piece Hancock 1
  • Spider-Man 1
  • Superman 1
  • Wonder Woman 1

Fiyat (TL)

-

Kategoriler

MARVEL - DC

Limit:
28 sonuçtan 1 ile 24 arası görüntüleniyor.

Marvel  -  DC

Marvel ve Dc Comics olarak iki ayrı yayın şirketi tarafından yayınlanan çizgi romanlar beyazperdeye de iki ayrı film şirketi üzerinden aktarıldılar.

Bu yüzden şimdi süper kahramanlar Marvel kahramanları ve DC kahramanları diye ayrılıyorlar. Dünyaya yön veren Amerikan film endüstrisi çizgi roman kahramanlarını her zaman beyazperdeye taşıdı. Hayallerimizde yaşayan pek çok süper kişilik sinema perdesinde ete kemiğe bürünmüş olarak karşımıza çıktı.

Çocukların Gözdesi Marvel  ve DC Ürünleri

Olsun, onların hepsi dünyayı kurtarıyor, iyi çocuk onlar. Hayal gücümüz genişliyor onlarla, birlikte yaşamayı seviyoruz. Marvel ve DC kahramanları ile süslenmiş çeşitli oyuncaklar çocukları nasıl da mutlu ediyor, ona bakın siz.

Şimdi bütün bu süper kahramanları konu alan legoları, süslü yastıkları, çay kupalarını, anahtarlıkları, duvar saatlerini, lambaları ve kumbaraları arkadaşlarınıza, çocuklara ve büyüklere, tüm sevdiklerinize, süper kahramanları seven bütün dostlarınıza hediye olarak alabilirsiniz. Thor’un ünlü kılıcı, Örümcek Adam’ın maskesi veya Flash’ın ünlü şimşeği ile süslenmiş anahtarlıklar, demir adam şeklinde tasarlanmış çay kupaları ve kumbaralar, Kaptan Amerika desenli duvar saatleri, Deadpool kalemlikler, deli titan Thanos’u istediğiniz renge boyayacağınız 3D Thanos oyuncakları ve boya setleri, kahramanların resimleri isle süslü yastıklar hediye seçmenin bir numaralı adresi Wiccu Gift sitesinin renkli sayfalarında sizi bekliyor.

Kahramanlarımız bazen grup halinde de kötü adamlara karşı mücadele ediyor olabilir. Örneğin Avengers veya Justice League – Adalet Birliği bu gibi süper grupları anlatıyor. Avengers kahramanlarının tümünü küçük biblolar şeklinde Wiccu Gift Marvel DC koleksiyonu içinde bulabilirsiniz. Üstelik her bütçeye uygun hediyeliklerdir.

Geek Kültüründe Marvel

Hayallerde yaşayan kişilikleri fazlasıyla benimsemek artık dünyada geek kültürü olarak adlandırılıyor. Çocukların Örümcek Adam ya da Batman figürlerine duyarsız kaldığı çok nadir görülmüştür. Ya çantalarında ya kalemlerinde illa ki bir yerlerde bu kahramanların izlerini taşırlar. Onlar gibi olmak ister, onlar gibi giyinmek isterler. Küçük geekler olarak tanımlanan bu çocuklara Marvel DC ürünlerini hediye edebilirsiniz.

Çok sevineceklerini göreceksiniz. Kahraman ruhunu kaybetmeyen herkese kupalar, anahtarlıklar ya da saatler hediye edebilirsiniz.