Sonuçları Filtrele

Minion Kupa

  • Açık Göz 1
  • Kısık Göz 1

Hogwarts Bölümler

  • Gryffindor 1
  • Ravenclaw 1

Harry Potter Kupa

  • Gryffindor 1
  • Harry Potter 1

Fiyat (TL)

-

Kategoriler

KUPA

Limit:
20 sonuçtan 1 ile 20 arası görüntüleniyor.

Kupa

Yoksa sizin hala kişisel bir kupa bardağınız yok mu? Üzülmeyin, geç kalmış değilsiniz, mottonuza uygun kupa bardak çeşitleri bir tık uzağınızda!

Hava biraz soğukken ya da sabahın ilk saatlerinde gözlerinizi açmışken burnunuza dolan kahve kokusu, o çok sevdiğiniz kupa bardağın içinde sizi bekler. Standart bir bardaktan çok farklı olan kupa bardaklar herkesin ihtiyacı olan ürünler haline geldi.

 Termos kupa Mugların yaygınlaşması bile kupa bardakların pabucunu dama atamamıştır. Kupadan kahve ya da çay içmenin keyfini hala hiçbir şey alamamıştır. Öğretmenler, öğrenciler, çocuklar ya da doktorlar için üretilen binlerce kupa modeli üretilmeye başlamıştır.

Logo baskılı kupa bardak, Star Wars, Unicorn, Iron Man, Spider Man kupa bardak çeşitleri gibi binlerce farklı kombinasyonda kupa bardak üretilmesi mümkündür. Porselen ya da seramikten üretilen bu ürünler, sıcak içeceklerin içilmesi için kullanılır. Ama çok beğendiğimiz ve kullanmaya kıyamadığımız kupalarımızı farklı şekilde de kullanabiliriz.

Bir Kalemlik Olarak Kupa Kullanımı

Evet, odanızda içine çoğu yazmayan kalemlerinizi doldurduğunuz kupa bardaklarınız olduğunu biliyoruz! Bunun için daha çok hoşunuza gidecek olan modelleri topladık. Star Wars, Harry Potter ya da Deadpool gibi temalar kullanılarak üretilen kupalara istediğiniz kadar kalem koyabilirsiniz. Tabi bu olayı banyoya taşıyanlardansanız, bilimum diş fırçası ve diş macunu için de yeterli yer bulacaksınız.

Bir kupa sadece kahve içmeye yarayan bir şey değildir! Kalemlik ve diş fırçalık olarak kullanacağınız kupa bardaklar her zaman işinize yarayacak malzemelerinden biri olacaktır. Hediye olarak da her zaman işe yarar ve kabullenilen ürünlerden olacaktır.

Bardağınızı Belli Edin!

Özellikle iş yerlerinde kişinin kendi bardağını belirlemesi popüler bir akımdır. Herkesin kendine özgü  modellerle tercih ettiği kupa modelleri kalabalık alanlarda adeta bir koleksiyon gibi görünmektedir. Sabah kahvelerinin, akşam çaylarının ve hastalıkta içilen bitki çaylarının merkezi olan kupa bardak çeşitleri her beğeniye özel modellerle hizmetinizdedir.

Çizgi roman tutkunlarının en sevdiği karakterler figüre edilerek üretilen porselen kupa modelleri, hediyelik eşya olarak da iyi bir alternatiftir. Wiccu ile en güzel kupa bardak modellerini satın alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.