Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)

-

Kategoriler

KÜLLÜK

Limit:
4 sonuçtan 1 ile 4 arası görüntüleniyor.

Küllük

Küllük kelimesi daima tek yönlü bir çağrışım yapar ve akla hemen sigarayı getirir. Böyle bir konuda sigaranın zararlarını bir kez daha hatırlatıyor ve bir kenara bırakıyoruz.

Wiccu Gift hediyelik eşya koleksiyonları içinde yer alan eğlenceli küllük çeşitleri evinize ve iş yerlerinize neşe getirecek aksesuarlardır aynı zamanda. Örneğin birer anahtar koyma yeri ya da biblo olarak düşünebilirsiniz. Hepsinde gözünü dikmiş size bakan ve gülümseyen iskeletleri de tasarımın bir parçası olarak kabul edeceksiniz artık!

Aslında kemikten yapılmış bir el şeklinde biçimlendirilmiş kırmızı küçük küllük sırf bu yarı sert havası yüzünden sigaradan vazgeçirtebilir insanı. Genelde dekoratif olarak tercih edilen bu ürünleri gençlerin odasında sıkça görüyoruz. Bu yüzden gençlere hediye olarak iyi bir seçenek olabilir.

Dekorasyonunuz Küllüklerle Canlansın

Wiccu bu ve bunun gibi eğlenceli aksesuarlarla evinizi süsleyebileceğiniz seçenekleri size sunmaktadır. Bütün çeşitlerimiz insanı gülümseten ve mutlu eden hediyeliklerdir. Hediye almanın da vermenin de tadını insana yaşatırlar. İskeletler bile konuya dahildir. Sert plastikten yapılmış bu biblo tipi küllükler de neşeli bir armağan olacaktır. Eminiz ki sigara içiyorsanız bu küllük çeşitlerine baktıkça sigaradan soğuyacaksınız. Eğer böyle bir karar verirseniz, küllüklerin çok amaçlı kullanımları size yardımcı olacaktır.

Çok Amaçlı Küllükler

Çeşitler içinde hemen öne çıkan büyük iskelet figürlü küllüğü yıllardır sigaradan vazgeçmeyen babanıza hediye olarak aldığınızı düşünün. Ne demek istiyorsunuz? “Sigara sağlığa zararlıdır baba, sonuçta bu hale döneceksin, ama olsun ben gene de seni seveceğim, bu hale gelmeden bizimle kal” türü her duyguyu fazla konuşmadan, kibarca ifade etmiş oldunuz. Baktınız olmadı, portmantoya koyun, anahtarlık diye kullanın veya anneniz her zaman kaybettiği toplu iğneleri biriktirsin içinde, büfede dursun. Bir küllük asla sadece bir küllük değildir!

Eve gelen misafirleri de şaşırtmış olursunuz biraz.

Küllük ve sipariş verdiğiniz diğer hediyelikleri Wiccu Gift size mesafeli satış sözleşmesi güvencesinde teslim etmektedir. Taksitlendirme, 50 liranın üzerindeki siparişlerde ücretsiz kargo alışveriş kolaylıklarımız içindedir. Eğer siteye yeni üye olmuşsanız yüzde 15’lik indirim armağanı da sizi bekliyor.