Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)

-

Kategoriler

GAME OF THRONES

Limit:
5 sonuçtan 1 ile 5 arası görüntüleniyor.

Game of Thrones

Hayranlarının hayatında adeta yaşamak istedikleri yer olarak düşünülen Game of Thrones – Taht Oyunları dizisinin olağanüstü atmosferini siz de minik aksesuarlar kullanarak kendi olağan yaşantınıza taşıyabilirsiniz.

Game of Thrones şüphesiz tüm zamanların en çok beklenen dizisi oldu. Hayatınızı onların evrenine dahil hissediyor olabilirsiniz. Dünyada milyonlarca kişi böyle yapıyor.

Dünyanın en ünlü üniversitelerinden biri olan Harvard’da Taht Oyunları üzerine bir ders programı hazırlanması düşünülüyor. Böylece öğrenciler Ortaçağ tarihine uzak durmayacaklar. Denizlerde yeni keşfedilen bir salyangoz türüne dizinin kahramanlarından olan Khaleesi’nin ismi verildi.  Dizinin ünlü tahtının iki metre uzunluğunda ve 160 kilo ağırlığında olan kopyaları ise filmin yapımcı şirketi olan HBO tarafından 30 bin dolara satılıyor.

Hayatımıza GOT Dahil Etmek

Bütün bunları yaratan ise yazar George R. R. Martin’ün hayal gücü oldu. Yazarın aynı isimli romanı 2011 yılından beri ekranlarda ve hayatımızda. Aylarca beklenen yeni sezon bölümleri ve final sezonu, tasarımcıları da harekete geçirdi.

Sosyal yaşamda Game of Thrones konuşmayan ve ne olduğuna dair bir fikri olmayan insan sayısı yok denecek kadar az hale geldi. Bütün bunlar hayatımızda daha fazla görmek istediğimiz mesajları ve karakterleri istememize neden olarak geek akımına dahil etti.

Efsaneyi Yaşayın

Mesela her türlü hediyelik eşya seçiminde hemen akla gelen Wiccu Gift online satış sitesinde yer alan Game of Thrones özel kategorisinde bütün Taht Oyunları aksesuarlarını görebilirsiniz. İstediğinizi seçebilir, son derece uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Yakın arkadaşlarınıza ve sürprizli hediyelere meraklı bütün tanıdıklarınıza verebileceğiniz en iyi hediye olacaktır. Son sezona adını veren Winter is coming- kış geliyor yazılı metal Stark anahtarlıklar bir Game of Thrones hayranı için en güzel armağandır. İnsanlarda tarih merakını uyandıran bu tür çalışmalar sizi iyi bir harita okuyucusu yapabilir.

O olağanüstü ülkenin nerede olduğunu merak ediyorsanız haritasını da alabilirsiniz. Game of Thrones logolu müzik kutusu ise hediyeliklerin en nadide parçası olarak dikkat çekiyor. Bu müzik kutusunun şarkılarıyla kendinizi Winterfell’de hissedebilirsiniz. Ama unutmayın ejderhalar o ülkenin bir parçasıdır.