Sonuçları Filtrele

Hogwarts Bölümler

  • Hufflepuff 1
  • Ravenclaw 1

Fiyat (TL)

-

Kategoriler

DUVAR SAATİ

Limit:
7 sonuçtan 1 ile 7 arası görüntüleniyor.

Duvar Saati

Zamanı durdurmak istediğiniz anlarda ya da su gibi akıp gitmesini istediğinizde gözlerinizin bir duvar saati araması kaçınılmazdır.

Evler, iş yerleri ve okullar gibi kurumsal alanlarda gözümüzün sıklıkla takıldığı duvar saati son derece farklı çağrışımlar yapar. Bazen zaman dursun, hiç akmasın isteriz, bazen de bir an önce geçip gitsin isteriz. Her koşulda gözümüz o saate takılır. Doğru zamanda doğru yerde olduğumuzda ise saatler bize huzur verir.

Mekanların dinamiğini takip etmenizi sağlayan saatler, her zaman demirbaşlardan biri olmuştur. Mütevazı bir evde de lüks bir evde de duvarların merkezinde “tik tak” seslerinin duyulması vazgeçilmezdir. Tek bir “tık” ile satın alacağınız duvar saatleriyle mekanlarınızda zamanın ilerlemesini keyifle takip edebilirsiniz.

Duvar Saati Modelleri

En şık ve etkileyici duvar saati modelleriyle ev, ofis, kafe ve restoranlarınızı renklendirebilirsiniz. Size soğuk ve nötr gelen bir saat yerine, daha dinamik temalara sahip ürünler bulabilirsiniz. Wiccu ruhu nerd ya da geek olanların beğenisini kazanan saatlerle, zamanın akışını keyifle seyretmenizi sağlıyor.

Eğer “geek” ya da “nerd” yaşam tarzını benimsiyorsanız elbette saatlerinizin seçimi de buna yönelik olacaktır. İlgi alanınıza giren bilimkurgu, edebiyat, sinema, astronomi, fizik, matematik gibi tüm kavramları yaşam alanınıza da dahil etmek isterseniz, doğru adrestesiniz. Sizin için temel bir gereksinim olan duvar saatleri yaşam tarzınızı yansıtacak mesajlarıyla odanızın, iş yerinizin baş köşesindeki yerini alacaktır.

Tamamı özel olan bu ürünler sayesinde sevdiklerinize hediye de alabilirsiniz. Her boş anını biraz daha ilgi alanına çevirmek isteyen biriyseniz, sizin için doğru saat modelini sitemizde bulacağınıza eminiz. Online alışverişle Türkiye’nin her yerine ürünlerinizi teslim ediyoruz.

Duvarlarınızı Canlandırın

Duvar dekorasyonunda sıkça tercih edilen tablolar gibi saatlerin de önemini biliyoruz. Bomboş ve soğuk duvarları seyretmekten keyif almıyorsanız, kişisel geekinizi seçerek beğendiğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Kaliteli ve modern duvar saatlerini satın alarak, size özel yaşam alanlarını istediğiniz gibi kurgulayabilirsiniz. Duvar saati yerleştireceğiniz alanınız için Captain America, Harry Potter, La Casa De Papel, Pandicorn ve Queen gibi onlarca farklı temada duvar saati kullanabilirsiniz.