Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)

-

Kategoriler

3D Baskı

Limit:
8 sonuçtan 1 ile 8 arası görüntüleniyor.

3D Baskı

Teknolojinin en büyük nimetlerinden olan 3D baskı teknikleriyle size özel figürleri kişiselleştirmek çok daha zevkli!

Polimerler, metallar ya da diğer malzemelerle üretilen 3D baskı ürünleri 3 boyutlu ürünleri saniyeler içinde sunuyor. Tabi ki hobisi olanlar için bu iş daha eğlenceli hale geliyor.

Ürünlerin istenilen özelliklerde ortaya çıkması, sevilen figürlerin de hobi amaçlı kullanılmasını sağladı. Çok sevilen figürlerden olan çizgi film ve animasyon figürleri de bu yazıcılar aracılığıyla üretilerek hayranlarının ellerinde hayat buluyor.

Genelde minimal tasarımlarla hayatımıza dahil olan 3D baskı figür ürünleri, aslında iç mimaride ve sağlık sektöründe sık sık tercih ediliyor. Herkese ulaşılabilir  ürünlerden olan figürler, bilhassa koleksiyoncuların ilgisini çekiyor. Wiccu geek tutkunu olanlar için  de özel birçok ürünü online alışveriş kolaylığıyla adresinize getiriyor.

Figürler Sizden Boyalarınız Bizden

Wiccu ailesi olarak hediyelik ürünlerin el yapımı olmalarına özen gösteriyoruz. Bu yüzden sevdiklerinize iletebileceğiniz ürünlere sizlerin de eli değsin diye çalışıyoruz. Beyaz halde size teslim edilecek olan PLA plastikten üretilen figürleri boyamanız için boya ve fırçalar size hediyemiz oluyor. Charmander, Balbasaur, Chewbacca, Darth Vader, Gengar, Pikachu, Squirtle, Thanos ve Yoda figürlerini bu karakterlerle renklendirebilirsiniz. 3D baskı tekniğiyle üretilen bu ürünler 2.5 ile 6.5 cm arasında değişmektedir.

Sert plastikten üretildikleri için uzun süre dayanıklı olan bu ürünleri çocuklarla etkinlik yapmak için de kullanabilirsiniz. Çok keyifli bir etkinlik haline gelecek akrilik boyalarınız ve fırçalarınızla istediğiniz karakterin 3 boyutlu figürüne hayat verebilirsiniz. Böylece kendi özgün karakterinizi yaratabilirsiniz.

3 Boyutlu Figür Akımı

Son dönemde moda haline gelen 3 boyutlu figür ürünleri, kişiye özel de yapılmaktadır. Sevdiğiniz bir fotoğraftan yola çıkarak 3 boyutlu figürünüzün yapılmasını sağlayan baskı tekniğiyle farklı hediyeler verebilirsiniz. Ancak bu ürünlerin fiyatları yüksek olduğu için, bütçenizi epey aşmanız gerekebilir. Kişiye özel figürler yerine sevdiğiniz karakterlerin figürleriyle eğlenceli bir sanat etkinliği için kolları sıvayabilirsiniz. 3D baskı biblo ve büstler gibi sevilen simgelerin yer aldığı figürlerle son derece özel ve kişisel hediyelik eşyalar yaptırabilirsiniz.